Auto poleerimine

auto poleerimine
Auto poleerimine Tartus

Auto poleerimine on auto pinnahooldustest kõige põhjalikum teenus, mille käigus piltlikult öeldes lihvitakse erinevate pastadega poleerimise teel auto lakikihist kriimud välja. Teostame nii kergemaid poleerimisteenuseid kui ka põhjalikumaid, mille käigus poleerime auto värvkattelt kõik kriimud, mis ei ole lakki läbistanud.


Auto kerge poleerimine

Kerge poleerimise käigus kasutatakse ühte, enamasti väga peene abrasiivsusega poleerimise pastat, mis ei jäta endast maha hologramme, kuid eemaldab pinnalt väga peenikesed kriimud või putukatest jäänud pinnadefektid, andes autole väga hea uueväärse väljanägemise ning sära. Selline poleerimine on tuntud ka kui kaitsepoleerimine. Värvi ja lakikihi paksust mõjutab selline poleerimine minimaalselt ning seetõttu on poleerimiste arv peaaegu et piiramatu. Autokere läigestamist tehakse regulaarselt, et hoida keret heas seisukorras

Auto põhjalik poleerimine

Auto poleerimine mitme erineva pastaga on tuntud ka kui auto kere süvapoleerimine. See teenus on kõikidest poleerimistest kõige põhjalikum ja efektiivsem, kuid selle käigus tuleb arvestada ka autokerel oleva lakikihi paksusega. Põhjalik poleerimisteenus on mõeldud autodele, millele pole viimase kolme aasta jooksul kordagi ühtki poleerimisteenust teostatud. Siis on tõenäoline, et kerel on nii palju kriimustusi mille eemaldamiseks on vaja kasutada abrasiivse poleerimise tehnoloogiat:
1. Etapp- Laki kihist lihvitakse jämeda pasta ,või isegi liivapaberiga, välja sinna tekkinud kriimud. Pasta on jämeda abrasiivsusega ning jätab pinnale poleerimise kriimud.
2. Etapp– Poleerimise jälgede eemaldamine keskmise abrasiivsusega pastaga. Selle etapi lõpuks on auto sära juba taastatud, kuid pinnale jäävad veel hologramm-kriimud, mis on eriti hästi näha päikese käes. Kui siin lõpetada auto poleerimine, jääb autole peegelduv valgus lainetama.
3. Etapp– Hologrammide eemaldamine poleerides väga peenikese abrasiivsusega pastaga.

Abrasiivne poleerimise tehnoloogia eraldab enamuse kriimustustest (v.a. sügavad kriimud, mis ulatuvad kuni kruntvärvini või metallini). Kui auto poleerimine on tehtud, muutub auto pind siledaks kui peegel ja auto särab isegi paremini kui salongist tulnud!

Poleerimine algusest lõpuni:

auto poleerimine
Auto poleerimine
  • Autopesu pigieemaldusega (Standard PLUSS)
  • Velgede puhastmine veljehooldusvahendiga
  • põhjalik kuivatamine
  • Savihooldus
  • ohtlike piirkondade kinni teipimine
  • masinaga erineva abrasiivsusega pastadega poleerimine, “hologrammide” eemaldamine
  • vahatamine kiirvahaga (Võimalik juurde tellida keraamilist pinnatöötlust või auto püsivahatamist)
  • väliste plastikute läigestamine
  • rehvide läigestamine

Paljude kliendid ei mõista, mis on vahatamise, läigestamise ja poleerimise vahe ning nende arvates on need väga sarnased teenused, millel on lihtsalt erinev hind. Tegelikult on auto poleerimine aga vahatamisest oluliselt erineva töömahu ja ka tulemusega. Ootustele  vastava välipinna hoolduse teenuse valimiseks soovitame konsulteerida autokeraamika.ee telefonil: 56 815 014 .

Broneeri auto poleerimine

 

Kinnitus

Jälgi meid ka facebookis: SIIT